Miraç Çağrı Aktaş Romanı, Sen On Yedi Yaşımsın raflarda yerini aldı. Sen On Yedi Yaşımsın okuyucularla buluşmak için raflarda yerini aldı. Sen On Yedi Yaşımsın Kitap özetini buradan okuyabilirsiniz.

 

Miraç Çağrı Aktaş‘tan deneme türünde bir roman daha, okuyucularla buluşmak için raflarda yerini aldı. Bu kitabı okurken aşık olmak isteyecek,aşkınızı özleyecek,ayrılığı tadacak ve aşk acısı çekeceksiniz. Sen On yedi Yaşımsın, beklenenin üstünde bir ilgiye şimdiden kavuştu bile.. Aşk kitabı severler için bulunmaz bir tercih.. Sen On yedi Yaşımsın Pdf indir

 

Seni ”canımın içi” diye sevecek birini kaybettin. Şimdi hiçbir can nefes olmayacak sana. Daha çok sevileceğini umarak gittiğin yerde sıkışırsa kalbin, elini kalbine koy. Çünkü o acı benim. O sıkışmayla sana, bizi bitirme çabalarını ve hiçe sayışlarını hatırlatmaya geleceğim. Biliyor musun sevgilim? Seni sevdim. Bir insan hayatında ne kadar çok ve ne kadar güzel sevebilirse, o kadar sevdim. Bu da benim yenik zaferim… Sen benim ilk çaresizliğim, sen benim ilk yenilgimsin.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yazar Hakkında

Kitap Cümleleri {Kitap Cümleleri}guzinyildiz2014@gmail.com

Copyright 2016

Benzer Yazılar

Pi’nin Yaşamı

10 May 2017

Trendeki Kız

10 May 2017

Hobbit PDF indir Oku

10 May 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!